AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 17 Kasim 2018 Cumartesi 02:58
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMBELEDİYEMAHALLE & KÖYEĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLAR
EĞİRDİR HAVA DURUMU
EGİRDİR
 
BAKA Yönetim Kurulu Eğirdir’de toplandı
 
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu’nun Nisan ayı toplantısı Isparta’nın Eğirdir İlçesi’nde yapıldı.
 
 
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu’nun Nisan ayı toplantısı Isparta’nın Eğirdir İlçesi’nde yapıldı. BAKA Yönetim Kurulu’nun Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ün başkanlığındaki toplantısına Isparta Valisi Vahdettin Özkan,Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Burdur İl Genel Meclis Başkanı Osman Karakaya, Ticaret ve Sanayi Odası başkanları Çetin Osman Budak ile Şükrü Başdeğirmen, BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin ile uzmanlar katıldı.
BAKA Yönetim Kurulu, son yerel seçimler sonrasında yeni üyeleri belediye başkanları ve il genel meclisi başkanlarının katılımıyla Nisan ayı olağan toplantısını Eğirdir’de SDÜ Mavi Göl Uygulama Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. BAKA Yönetim Kurulu üyelerini Eğirdir Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz karşıladı. Isparta Valisi Vahdettin Özkan, BAKA Yönetim Kurulu üyelerini kurul üyelerini misafir etmekten duyduğu memnuniyeti belirtti.

BAKA İKTİSADİ HAYATTA ÖNEMLİ YERDE

BAKA’nın gerek Antalya’nın gerek Isparta ve Burdur’un iktisadi hayatında önemli bir yer edindiğini ve edinmeye de devam ettiğini belirten BAKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, yerel seçimler sonrasında Yönetim Kurulu üyelerinin bir kısmının değiştiğini hatırlattı. Antalya Valisi Öztürk, açılış konuşmasında; “Hangi müessesesi ile bir konuyu konuşsak BAKA bu konuda ne yapar ne eder diye konu bir şekilde geçiyor. BAKA’nın kaynaklarının sınırlı olmasına rağmen efektif kullanıldığını gösteriyor bu bize. Bu kadar az kaynakla bu kadar çok söz ettirmek başarı. Biliyorsunuz ayrıca bir üyemiz eksildi. Antalya özel idaresi kapandığı için temsili yok burada. Özel idaremizin imkânlarından çok daha fazlası büyükşehrimizde de var. Yönetim kurulu toplantımız hayırlı uğurlu olsun” dedi. BAKA Yönetim Kurulu toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlandı. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Isparta Valisi Vahdettin Özkan,Burdur Valisi Nurettin Yılmaz ile BAKA Yönetim Kurulu üyeleri birlikte, Eğirdir’in en güzel turizm bölgesi olandoğa güzelliklerinin yanında Aya Stefanos Kilisesi gibi tarihi zenginlikleri de bulunan Yeşil Ada’yı gezdi.
 
 
29 Nisan 2014 Salı - 14:35
8942 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com